Milano Summer 2026

  • WiFi
  • Huisdieren toegestaan

Milano Summer 2026 appartement is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Viale Monza van Milaan op 4 km afstand van het Castello Sforzesco. Gasten kunnen gebruikmaken van Wi-Fi voor zaken of vrije tijd.

Het appartement biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen.

Het appartement is binnen circa 10-minuten rijafstand van het Parco Sempione, vlak om de hoek van de Zuilen van San Lorenzo en ook dicht bij Monza market hall. Milano Summer 2026 appartementen hebben een welgelegen locatie op afstand van slechts 150 meter van Rovereto metrostation. De dichtstbijzijnde bushalte, Rovereto M1, is op ongeveer 5 minuten lopen verderop.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Milano Summer 2026
Colorful Nolo Studio
Mobiele prijsaanbieding

Colorful Nolo Studio

29 m van de accommodatie
USD 66 USD 59
per nacht
Nolo Comfort Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Nolo Comfort Apartment

7.2
Goed 16 beoordelingen
250 m van de accommodatie
USD 195 USD 176
per nacht
Mo109 - Loreto - Duomo- Large -
Mobiele prijsaanbieding

Mo109 - Loreto - Duomo- Large -

4.5
Behoorlijk 46 beoordelingen
310 m van de accommodatie
USD 323 USD 291
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Milano Summer 2026 appartement gelegen?
      Milano Summer 2026 appartement is in de wijk Viale Monza van Milaan gesitueerd, op 4 km afstand van het Parco Sempione.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Milano Summer 2026 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Milano Summer 2026 appartement zijn onder andere het Castello Sforzesco, het Parco Sempione, de Zuilen van San Lorenzo.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere L'Egizio Bar e Ristorante en Osteria Della Stazione restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Milano Summer 2026 appartement?
      Milano Summer 2026 appartement is zeker huisdiervriendelijk.
    • Heeft Milano Summer 2026 appartement een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Milano Summer 2026 appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Milano Summer 2026

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten